MÖBLER / Bord / Soffbord 10425443
nr 1042 5443
Soffbord
Art Déco, längd: 111 cm, djup: 57 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:52:04
100 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)